Ruční osciloskopy

Produkty

 

Příslušenství pro měřící a testovací zařízení a další produkty naleznete v našem E-shopu

 
 

Hantek DSO1060

  (Ruční osciloskopy)

Dvoukanálový ruční osciloskop a multimetr

DSO1060 je kompaktní dvoukanálový ruční osciloskop s šířkou pásma 60MHz, vzorkovací frekvencí 250MHz.kombinovaný s multimetrem. Osciloskop je vybaven barevným LCD displejem s uhlopříčkou 5,7'' (14,5cm) s LED podsvícením, na kterém je možné přehledně sledovat měřené průběhy, napětí, nastavení, atd. Zabudovaný multimetr poskytuje možnost měření AC/DC napětí, proudu, elektrického odporu, kapacity a testování diod. DSO1060 je vybaven USB rozhraním, umožňující připojení zařízení k PC. Aby bylo možné použít osciloskop i při měření v průmyslových podmínkách je DSO1060 vybaven dobíjecí baterií, takže je schopen pracovat i bez napájecího adaptéru.

Ovládání osciloskopu a voltmetru je jednoduché a intuitivní a nabízí mnoho užitečných funkcí jako např. spektrální analýzu (FFT), matematické operace s měřenými průběhy, ukládání měřených průběhů a nastavení přímo do osciloskopu, atd.

Parametry osciloskopu DSO1060, jeho odolné provedení a skvělé vybavení činí z tohoto zařízení ideální nástroj pro použití v náročných průmyslových podmínkách, při servisních měřeních, ve vývojových laboratořích, atd.

Podrobný popis

Hantek DSO1200

  (Ruční osciloskopy)

Dvoukanálový ruční osciloskop a multimetr

DSO1200 je kompaktní dvoukanálový ruční osciloskop s šířkou pásma 200MHz, vzorkovací frekvencí 500MHz.kombinovaný s multimetrem. Osciloskop je vybaven barevným LCD displejem s uhlopříčkou 5,7'' (14,5cm) s LED podsvícením, na kterém je možné přehledně sledovat měřené průběhy, napětí, nastavení, atd. Zabudovaný multimetr poskytuje možnost měření AC/DC napětí, proudu, elektrického odporu, kapacity a testování diod. DSO1200 je vybaven USB rozhraním, umožňující připojení zařízení k PC. Aby bylo možné použít osciloskop i při měření v průmyslových podmínkách je přístroj vybaven dobíjecí baterií, takže je schopen pracovat i bez napájecího adaptéru.

Ovládání osciloskopu a voltmetru je jednoduché a intuitivní a nabízí mnoho užitečných funkcí jako např. spektrální analýzu (FFT), matematické operace s měřenými průběhy, ukládání měřených průběhů a nastavení přímo do osciloskopu, atd.

Skvělé parametry osciloskopu DSO1200, jeho odolné provedení a vybavení činí z tohoto přístroje ideální nástroj pro použití v náročných průmyslových podmínkách, servisních měřeních, ve vývojových laboratořích, atd.

Podrobný popis

Hantek DSO8060

  (Ruční osciloskopy, Generátory signálů)

Dvoukanálový ruční osciloskop, generátor průběhů a multimetr

DSO8060 je kompaktní zařízení které obsahuje 5 zařízení: 2-kanálový digitální osciloskop, generátor libovolných průběhů, multimetr, čítač frekvencí a spektrální analyzátor. Osciloskop umožňuje měření signálů s frekvencemi do 60MHZ (vzorkování 250MHz) s vertikálním rozlišením 8-bitů. Generátor libovolných průběhů nabízí 12-bitové rozlišení a výstupní frekvence do 25MHz (až 75MHz pro sinusové průběhy). Integrovaný multimetr poskytuje možnost měření AC/DC napětí, proudu, elektrického odporu, kapacity a testování diod.

Zařízení je vybaveno 5,7'' (14,5cm) LCD displejem s LED podsvícením, na kterém je možné přehledně sledovat všechny měřené i generované průběhy a veličiny. Zařízení DSO8060 je vybaveno USB rozhraním, které umožňuje připojení zařízení k PC. Pro možnost použití přístroje bez napájecího adaptéru, je DSO8060 vybaven dobíjecí baterií.

Ovládání všech jednotek přístroje je jednoduché a intuitivní a nabízí mnoho užitečných funkcí jako např. spektrální analýzu (FFT), čítač frekvencí, matematické operace s měřenými průběhy, ukládání měřených průběhů a nastavení přímo do osciloskopu, a mnoho dalších

Odolné provedení, parametry jednotlivých integrovaných zařízení a další vybavení dodávaná s přístrojem DSO8060 poskytují skvělého a univerzálního pomocníka při průmyslových, servisních i laboratorních měřeních

Podrobný popis

UNI-T UT81B

  (Digitální multimetry, Ruční osciloskopy)

Digitální multimetr a osciloskop UT81B

UNI-T UT81B je zařízení, které kombinuje funkci digitálního multimetru a jednoduchého osciloskopu. Multimetr umožňuje měření AC/DC napětí a proudů, elektrického odporu, kapacity, frekvence, atd. Funkce osciloskopu poskytuje šířku pásma 8MHz (vzorkování v reálném čase 40MS/sec.) s vertikálním rozlišením 8 bitů. UT81B je vybaven LCD monochromatickým displejem o velikosti 60x60mm.

Zařízení je vybaveno optoelektronickým rozhraním, které umožňuje připojit zařízení k PC pomocí rozhraní USB.

Podrobný popis