USB osciloskop - Handy Scope HS5-540

Produkty

 

Příslušenství pro měřící a testovací zařízení a další produkty naleznete v našem E-shopu

 
 
 

Duální 16 (14, 12) bitový osciloskop se vzorkovací rychlostí 500 MS/s a s funkcí generátoru a vzorkovací frekvencí až 40 MS/sec

TiePie

HandyScope HS5-540

TiePie HS5 je kombinované programovatelný osciloskop s USB přístupovým rozhraním a podporou programovatelného interface s podporou řady vývojových prostředí (.NET, C++, Matlab apod.)

Přístroj je vyráběn v několika výkonnostních variantách, které se liším zejména schopnostmi vzorkování měřeného a generovaného signálu.

Dvoukanálové zařízení je navíc posíleno doplněním o plně synchronní generátor (Arbitrary Wave Generator), který zvládá modelování libovolného průběhu signálu.

Výhodou je i použití osciloskopu pro streamovanou akvizici naměřených dat, tzv. kontinuální záznam.

HS5 přístroj nachází uplatnění v oblasti analýzy elektroniky i mechanických snímačů (typu piezo). Zařízení lze napojit na řadu diagnostických sond, a to třeba i posílených o předzesilovače atp.

Spolu se zařízením jsme s to začínajícím uživatelům poskytnout školení na základní ovládání ovládacího software, který je k osciloskopu zdarma, tak i pokročilým a technicky založeným uživatelům na ovládání skrze programový interface (volně dostupné DLL pro ovládání) pro vývoj průmyslových aplikací. Zařízení lze zajistit i ve formě OEM pro integraci do větších průmyslových celků.

Základní ovládací rozhraní kromě funkcí zobrazení naměřených signálů zvládá základní matematické funkce zpracování signálů do podoby definovaných výstupů, umí zapisovat a exportovat data do souborů a disponuje řadou předdefinovaných analyzátorů, jako je analýza komunikace sběrnice I2C apod.

Balení osciloskopu obsahuje základní instalační instrukce, manuál (dodáme Vám jej v českém jazyce nebo na přání v jedné z dalších jazykových mutací), základní sondy na měření, napájení atd.

Zařízení je jedním z nejoblíbenějších v dané kategorii v celosvětovém srovnání. Více informací lze zjistit na http://www.tiepie.com/en/products/Oscilloscopes/Handyscope_HS5.

Řídící software pro osciloskop HS5 nabízí jednoduché a intuitivní ovládání podobné jako na klasickém stolním osciloskopu. Software nabízí řadu funkcí jako je spektrální analýza (FFT), časové a napěťové kurzory, automatické nastavení parametrů osciloskopu, základní matematické operace a výpočty, ukládání měřených průběhů v různých formátech, atd.

Hlavní rysy osciloskopu HS5-540:

  • Dvoukanálový osciloskop se vzorkováním až 500 MS/sec
  • Kontinuální záznam (stream) až 20 MS/sec
  • Jednokanálový generátor se vzorkováním až 40 MS/sec
  • Plně programovatelné interface pro intergraci do složitějích zařízení (možnost i jako měřící karta bez šasí)
  • Vstup externího triggeru
  • Napájení přes USB port hostitelského PC
  • Zdrama aktualizace software i firmware přístroje
  • Tato verze přístoje má záruku 3 roky
  • Termín dodání do 14 dní od zaplacení zálohové faktury

OBJEDNAT V OBCHODĚ

Cena: 37 015,- Kč bez DPH (44 788,- vč. DPH)