USB osciloskop - MDSO-LA

Produkty

 

Příslušenství pro měřící a testovací zařízení a další produkty naleznete v našem E-shopu

 
 

 

Multifunčkní zařízení

Intrustar MDSO-LA

Zařízení Intrustar MDSO-LA je kombinované zařízení, určené pro připojení na USB rozhraní k hostujícímu PC. MDSO-LA poskytuje 2 kanálový digitální osciloskop se vzorkováním až 48MS/sec. a šířkou pásma 20MHz, 16-bitový logický analyzátor s vzorkovací frekvenci až 24MHz a data recorder s možností ukládání dat na pevný disk se vzorkováním až 24MS/sec.

Zařízení je určeno pro připojení k USB rozhraní (2.0 a vyšší) hostujícího PC. Digitální osciloskop poskytuje vertikální rozlišení 8-bitů.

MDSO-LA poskytuje řadu funkcí jako např. funkci voltmetru, analyzátor/dekodér sběrnic (SPI, I2C, CAN, UART, I2S/PCM , atd.), čítač frekvencí a mnoho dalších.

K zařízení MDSO-LA jsou dodávány dva typy ovldacího software: Saleae Logic - 16 kanálový logický analyzátor s integrovaným dekodérem sběrnic a software Multi-VirAnalyzer, který obsahuje aplikace pro osciloskopická měření, 16-bitový logický analyzátor, data recorder, software pro návrh filtrů a software pro analýzu okénkových funkcí FFT a další funkce.

Díky svým vlastnostem a kompaktnímu provedení je toto zařízení ideální pracovní nástroj pro vývojáře elektronických zařízení, elektrotechnické nadšence a v neposlední řadě i studenty.

Hlavní rysy MDSO-LA:

  • 2 kanálový digitální oscioskop se vzorkováním až 48MS/sec. a šířkou pásma 20MHz
  • 16-bitový logický analyzátor
  • Analyzátor/dekodér sběrnic SPI, I2C, CAN bus, atd.
  • Paměť pro vzorky až 1MS
  • Možnost použití jako data recorder
  • Napájení z USB rozhraní
 

OBJEDNAT V OBCHODĚ

Cena: 3 840,- Kč bez DPH (4 646,- vč. DPH)