Logické analyzátory

Produkty

 

Příslušenství pro měřící a testovací zařízení a další produkty naleznete v našem E-shopu

 
 

Cleverscope CS328A

  (USB osciloskopy, Logické analyzátory)

Dvoukanálový osciloskop 100MHz (10,12 nebo 14-bitů) a logický analyzátor

Cleverscope CS328A je kombinované zařízení pro USB rozhraní hostitelského PC. Toto zařízení poskytuje dvoukanálový analogový osciloskop s rozlišením 10-bitů (volitelně až 12-bitů nebo 14-bitů) se 4MS nebo 8MS paměti, osmikanálový logický analyzátor, spektrální analyzátor a signálový generátor (volitelné rozšíření).

USB osciloskop Cleverscope CS328A poskytuje profesionální možnosti využití v oblasti měření a testování, a proto je ideální pro nasazení ve firmách, školství, v měřících laboratořích, diagnostických centrech, atd.

Podrobný popis

Hantek LA5034

  (Logické analyzátory)

34-kanálový logický analyzátor

LA5034 je 34 kanálový logický analyzátor pro USB rozhraní se vzorkovací frekvencí až 500MHz, určený pro testování, diagnostiku a analýzu digitálních signálů. Po připojení k USB sběrnici hostujícího PC umožňuje logický analyzátor měření digitálních signálů s frekvencemi do 150MHz a ukládání měřených průběhů do paměťi o velikosti 2KS/kanál (celkem 68Kbit). LA5034 nabízí nastavitelné logické úrovně v rozmezí od -6V do +6V a více-úrovňový triggerovací systém s nastavitelným pre/post triggerem. LA5034 podporuje měření digitálních signálů s logikou TTL, LVTTL, CMOS, LVCMOS, ECL, PECL, EIA.

Software pro LA5034 nabízí jednoduché a intuitivní ovládání s množstvím funkcí jako např. interpret sběrnic CAN, I2C, SPI, RS232, zobrazení hodnot v různých formátech (binární, dekadický, hexadecimální), atd.

Díky svým skvělým vlastnostem, počtu vstupních kanálů a rychlostí vzorkování je tento logický analyzátor vhodný pro vývoj, opravy a testování elektronických obvodů jak v provozních tak laboratorních podmínkách.

Podrobný popis

Hantek 3062L

  (USB osciloskopy, Logické analyzátory, Automobilová diagnostika)

2 kanálový osciloskop a 16-kanálový logický analyzátor

Hantek DSO3062L je multifunkční zařízení obsahující dvoukanálový osciloskop, 16-bitový logický analyzátor, spektrální analyzátor a čítač frekvencí. Dvoukanálový osciloskop poskytuje vzorkování až 200MS/sec., šířku pásma do 60MHz a paměť pro vzorky až 16MS na kanál. Logický analyzátor poskytuje vzorkovací frekvencí do 100MHz, šířku pásma 10MHz a paměť až 68MS pro jeden kanál.

Zařízení je určeno pro připojení přes USB rozhraní (volitelně přes rozhraní Ethernet (LAN) nebo Wifi).

Software dodávaný k zařízení DSO3062L poskytuje jednoduché a intuitivní ovládání, jako na klasickém stolním osciloskopu a logickém analyzátoru.

Podrobný popis

Hantek MSO5202D

  (Digitální osciloskopy, Logické analyzátory)

2 kanálový digitální osciloskop a 16-bitový logický analyzátor

Hantek MSO5202D je kombinované zařízení poskytující dvoukanálový digitální osciloskop s šířkou pásma 200MHz a vzorkováním 1GS/sec.(v režimu ekvivalentního vzorkování až 50GS/sec) a 16-ti kanálový logický analyzátor. Zařízení disponuje 7'' TFT LCD displejem s rozlišením 800x480 bodů. Ovládání osciloskopu je jednoduché a intuitivní (styl nabídkových oken). K dispozici je řada automatických výpočtových funkcí jako např. VPk-Pk, Vmax, Vmin, střední hodnota, RMS, atd.

Osciloskop MSO5202D je vybaven USB portem, který umožňuje připojení k PC, nebo připojení USB flash disků, apod. (režim USB Host a USB Slave).

Kromě analogových vstupů obsahuje MSO5202D 16-kanálový logický analyzátor se vzorkováním do 500MS/sec.

Podrobný popis

XZL Studio DX

  (USB osciloskopy, Logické analyzátory)

Multifunkční zařízení XZL Studio DX

XZL Studio DX je kombinované zařízení obsahující 2 kanálový digitální osciloskop, 16-bitový logický analyzátor a 16-bitový digitální generátor signálů, určené pro připojení k PC pomocí rozhraní USB 2.0. Zařízení disponuje maximální vzorkovací frekvencí pro vstupní analogové a digitální signály je 24MS/sec, vertikálním rozlišením osciloskopu je 8-bitů, analogovou šířkou pásma 40MHz a pamětí větší než 200kS (maximální velikost paměti pro vzorky je dána velikostí paměti RAM připojeného PC).

XZL Studio DX poskytuje řadu funkcí jako např. funkci voltmetru, analyzátor/dekodér sběrnic (SPI, I2C, CAN Bus, USB, SMbus, atd.), čítač frekvencí a mnoho dalších.

Podrobný popis

MDSO-LA

  (USB osciloskopy, Logické analyzátory)

Multifunkční zařízení MDSO-LA

Zařízení Intrustar MDSO-LA je kombinované zařízení, určené pro připojení na USB rozhraní k hostujícímu PC. MDSO-LA poskytuje 2 kanálový digitální osciloskop se vzorkováním až 48MS/sec. a šířkou pásma 20MHz, 16-bitový logický analyzátor s vzorkovací frekvenci až 24MHz a data recorder s možností ukládání dat na pevný disk se vzorkováním až 24MS/sec. Zařízení je určeno pro připojení k USB rozhraní (2.0 a vyšší) hostujícího PC. Digitální osciloskop poskytuje vertikální rozlišení 8-bitů.

MDSO-LA poskytuje řadu funkcí jako např. funkci voltmetru, analyzátor/dekodér sběrnic (SPI, I2C, CAN, UART, I2S/PCM , atd.), a mnoho dalších

Podrobný popis