Generátory signálů

Produkty

 

Příslušenství pro měřící a testovací zařízení a další produkty naleznete v našem E-shopu

 
 

Hantek DSO3064A

  (USB osciloskopy, Generátory signálů)

4-kanálový osciloskop 200MHz a generátor průběhů

DSO3064 je 4-kanálový digitální osciloskop se vzorkovací frekvencí 200MHz a šířkou pásma 60MHz, kombinovaný s generátorem libovolných průběhů a čítačem frekvencí. Zařízení je určeno pro připojení na USB rozhraní hostujícího PC a poskytuje paměť 16MS na 1 kanál s vertikálním rozlišením 8-bitů. Osciloskop je možné rozšířit pro připojení přes Ethernet (LAN) nebo Wifi rozhraní.

Generátor libovolných průběhů umožňuje výstup signálů s frekvencí do 25MHz (sinusové průběhy s frekvencí do 75MHz) s 12-bitovým rozlišením a pamětí pro vzorky 4KS

Software pro DSO3064 nabízí ovládání podobné jako na klasickém stolním osciloskopu a mnoho dalších funkcí vhodných pro laboratorní měření, automobilovou diagnostiku, atd. (např. FFT analýzu, automatické nastavení kanálů, měření frekvencí, měření zapalování, měření lambda sondy, měření různých senzorů na benzínových i naftových motorech, a mnoho dalších).

Podrobný popis

Hantek DDS3005

  (Generátory signálů)

Generátor libovolných průběhů, čítač frekvencí, digitální I/O

DDS-3005 je vysoce kvalitní generátor libovolných průběhů určený pro připojení k USB rozhraní hostitelského PC. DDS3005 obsahuje 1 analogový výstupní kanál s vertikálním rozlišením 14-bitů, frekvencí výstupního signálu do 5MHz, a pamětí 256KS, 8 kanálů digitálních výstupů, 2 kanály čítačů frekvencí (1. kanál pro frekvence od DC do 25MHz, 2. kanál pro frekvence od 25MHz do 2.7GHz) a 8-bitový externí trigger. Po spuštění generování je zařízení zcela nezávislé na hostitelském PC a může pracovat i bez připojeného USB kabelu. Generátor obsahuje přednastavené funkce pro sinus. obdélník, trojúhelník, pilu, TTL, různé typy šumu, atd.

Software pro DDS-3005 nabízí jednoduché a intuitivní ovládání a řadu funkcí jako např. přednastavené průběhy funkcí, import dat z různých formátů (Tektronix, csv, xls, atd.). Aplikace umožňuje editaci výstupních signálů pomocí integrovaného grafického editoru, nebo pomocí přednastavených funkcí.

Podrobný popis

Hantek DSO8060

  (Ruční osciloskopy, Generátory signálů)

Dvoukanálový ruční osciloskop, generátor průběhů a multimetr

DSO8060 je kompaktní zařízení které obsahuje 5 zařízení: 2-kanálový digitální osciloskop, generátor libovolných průběhů, multimetr, čítač frekvencí a spektrální analyzátor. Osciloskop umožňuje měření signálů s frekvencemi do 60MHZ (vzorkování 250MHz) s vertikálním rozlišením 8-bitů. Generátor libovolných průběhů nabízí 12-bitové rozlišení a výstupní frekvence do 25MHz (až 75MHz pro sinusové průběhy). Integrovaný multimetr poskytuje možnost měření AC/DC napětí, proudu, elektrického odporu, kapacity a testování diod.

Zařízení je vybaveno 5,7'' (14,5cm) LCD displejem s LED podsvícením, na kterém je možné přehledně sledovat všechny měřené i generované průběhy a veličiny. Zařízení DSO8060 je vybaveno USB rozhraním, které umožňuje připojení zařízení k PC. Pro možnost použití přístroje bez napájecího adaptéru, je DSO8060 vybaven dobíjecí baterií.

Ovládání všech jednotek přístroje je jednoduché a intuitivní a nabízí mnoho užitečných funkcí jako např. spektrální analýzu (FFT), čítač frekvencí, matematické operace s měřenými průběhy, ukládání měřených průběhů a nastavení přímo do osciloskopu, a mnoho dalších

Odolné provedení, parametry jednotlivých integrovaných zařízení a další vybavení dodávaná s přístrojem DSO8060 poskytují skvělého a univerzálního pomocníka při průmyslových, servisních i laboratorních měřeních

Podrobný popis

Hantek DSO4202C

  (Digitální osciloskopy, Generátory signálů)

2 kanálový digitální osciloskop a gerenátor průběhů

Hantek DSO4202C je kombinované zařízení poskytující dvoukanálový digitální osciloskop s šířkou pásma 200MHz, vzorkováním 1GS/sec.(v režimu ekvivalentního vzorkování až 50GS/sec) a generátor libovolných průběhů s výstupními sigály do 25MHz. Osciloskop a generátor pracují zcela nezávisle, takže je možné provádět osciloskopická měření a generování výstupního signálu paralelně. DSO4202C obsahuje 7'' TFT LCD displejem s rozlišením 800x480 bodů. K dispozici je řada automatických výpočtových funkcí jako např. VPk-Pk, Vmax, Vmin, střední hodnota, RMS, atd.

Osciloskop je vybaven USB portem, který umožňuje připojení k PC, nebo připojení USB flash disků, apod. (režim USB Host a USB Slave).

Podrobný popis

Hantek HDG2082B

  (Generátory signálů)

Generátor funkcí a libovolných průběhů

Hantek HDG2082B je profesionální generátor libovolných průběhů poskytující 2 analogové výstupy a 16 digitálních kanálů s amximální výstupní freknvencí 80MHz. Vzorkovací frekvence D/A převodníku je 250MHz a vertikální rozlišení je 16-bitů. Generátor nabízí velký 7'' LCD TFT displej s rozlišením 800x480bodů. Velikost paměti pro vzorky generovaných signálů je 64MS

Podrobný popis

Siglent SDG5122

  (Generátory signálů)

Generátor průběhů

Siglent SDG5122 je výkonný generátor libovolných průběhů poskytující 2 analogové výstupy s maximální výstupní frekvencí 120MHz. Vzorkovací frekvence D/A převodníku je 500MHz s rozlišením 14-bitů. Díky integrované technologii EasyPulse je zařízení schopno generovat pulzní signály s velice nízkým jitterem, krátkou dobou náběžné / závěrné hrany velice nízkou střídou. Generátor nabízí paměť pro vzorky 16KS pro kanál CH1 a až 512KS pro kanál CH2.

Podrobný popis