Digitální osciloskopy

Produkty

 

Příslušenství pro měřící a testovací zařízení a další produkty naleznete v našem E-shopu

 
 

Hantek DSO5202B

  (Digitální osciloskopy)

2 kanálový digitální osciloskop

Hantek DSO5202B je dvoukanálový digitální osciloskop s šířkou pásma 200MHz a vzorkováním 1GS/sec.(v režimu ekvivalentního vzorkování až 25GS/sec). Zařízení disponuje 7'' LCD displejem TFT s rozlišením 800x480 bodů. Ovládání osciloskopu je jednoduché a intuitivní (styl nabídkových oken).

Pro možnost spektrální analýzy měřených průběhů obsahuje osciloskop integrované funkce pro FFT, včetně výběru okénkových funkcí (Hanning, Rect, atd.), eliminaci aliasing efektu FFT, apod.

Osciloskop DSO5202B je vybaven USB portem, který umožňuje připojení k PC, nebo připojení USB flash disků, apod. (režim USB Host a USB Slave).

Podrobný popis

Hantek MSO5202D

  (Digitální osciloskopy, Logické analyzátory)

2 kanálový digitální osciloskop a 16-bitový logický analyzátor

Hantek MSO5202D je kombinované zařízení poskytující dvoukanálový digitální osciloskop s šířkou pásma 200MHz a vzorkováním 1GS/sec.(v režimu ekvivalentního vzorkování až 50GS/sec) a 16-ti kanálový logický analyzátor. Zařízení disponuje 7'' TFT LCD displejem s rozlišením 800x480 bodů. Ovládání osciloskopu je jednoduché a intuitivní (styl nabídkových oken). K dispozici je řada automatických výpočtových funkcí jako např. VPk-Pk, Vmax, Vmin, střední hodnota, RMS, atd.

Osciloskop MSO5202D je vybaven USB portem, který umožňuje připojení k PC, nebo připojení USB flash disků, apod. (režim USB Host a USB Slave).

Kromě analogových vstupů obsahuje MSO5202D 16-kanálový logický analyzátor se vzorkováním do 500MS/sec.

Podrobný popis

Hantek DSO4202C

  (Digitální osciloskopy, Generátory signálů)

2 kanálový digitální osciloskop a gerenátor průběhů

Hantek DSO4202C je kombinované zařízení poskytující dvoukanálový digitální osciloskop s šířkou pásma 200MHz, vzorkováním 1GS/sec.(v režimu ekvivalentního vzorkování až 50GS/sec) a generátor libovolných průběhů s výstupními sigály do 25MHz. Osciloskop a generátor pracují zcela nezávisle, takže je možné provádět osciloskopická měření a generování výstupního signálu paralelně. DSO4202C obsahuje 7'' TFT LCD displejem s rozlišením 800x480 bodů. K dispozici je řada automatických výpočtových funkcí jako např. VPk-Pk, Vmax, Vmin, střední hodnota, RMS, atd.

Osciloskop je vybaven USB portem, který umožňuje připojení k PC, nebo připojení USB flash disků, apod. (režim USB Host a USB Slave).

Podrobný popis

Rigol DS1052E

  (Digitální osciloskopy)

Dvoukanálový digitální osciloskop

Digitální osciloskop Rigol DS1052E je kompaktní dvoukanálový osciloskop se vzorkováním do 1GS/sec., šířkou pásma 50MHz a paměti pro vzorky 1MS. Osciloskop poskytuje LCD displej TFT s rozlišením 320 x 234 (64K barev). a mnoho funkcí a měřených parametrů, typů triggerů, atd.

K dispozici je 7typů spouštění (triggeru) a 20 typů výpočtových parametrů (Vpp, Vamp, Vmax, Vmin, Frekvence, doby náběžný/závěrných hran, atd.). Integrované USB rozhraní umožňuje připojení flash disků nebo USB tiskáren k osciloskopu a též poskytuje možnost připojení osciloskopu k PC (dálkové ovldádání, stažení měřených průběhů, atd.).

Podrobný popis

Hantek DSO5102B

  (Digitální osciloskopy)

Dvoukanálový digitální osciloskop

Hantek DSO5102B je vysoce kvalitní dvoukanálový digitální osciloskop s šířkou pásma 100MHz a vzorkováním 1GS/sec.(v režimu ekvivalentního vzorkování až 25GS/sec). Zařízení disponuje 7'' LCD displejem TFT s rozlišením 800x480 bodů. Ovládání osciloskopu je jednoduché a intuitivní (styl nabídkových oken). K dispozici je řada automatických výpočtových funkcí jako např. VPk-Pk, Vmax, Vmin, střední hodnota, RMS, atd.

Pro možnost spektrální analýzy měřených průběhů obsahuje osciloskop integrované funkce pro FFT, včetně výběru okénkových funkcí (Hanning, Rect, atd.), eliminaci aliasing efektu FFT, apod.

Samozřejmostí je USB port umožňující připojení k PC, nebo připojení USB flash disků, apod. (režim USB Host a USB Slave).

Podrobný popis

Siglent SDS1102CML

  (Digitální osciloskopy)

Dvoukanálový digitální osciloskop

Siglent SDS1102CML je kvalitní digitální osciloskop s šířkou pásma 100MHz a vzorkováním až 1GS/sec. (v režimu ekvivalentního vzorkování až 50GS/sec.). Osciloskop je vybaven barevným 7'' LCD TFT displejem s rozlišením 480x234. Pro ukládání měřených průběhů je k dispozici paměť o velikosti 2MS. K dispozici je též řada automatických výpočtových parametrů (Vpp, Vmax, Vmin, Vamp, Vtop, Vbase, Vavg, atd.) a matematických operací. Pro možnost spektrální analýzy měřených průběhů obsahuje osciloskop funkce pro FFT včetně výběru okénkových funkcí (Hanning, Rect, atd.).

Osciloskop je vybaven USB rozhraním umožňujícím připojení k PC (USB Slave), nebo připojení tiskáren (s PictBridge), flash disků, apod. (USB Host).

Podrobný popis

Siglent SDS2104

  (Digitální osciloskopy)

4 kanálový digitální osciloskop

Siglent SDS2104 je vysoce kvalitní 4-kanálový digitální osciloskop se vzorkováním až 2GS/sec a šířkou pásma 100MHz. Osciloskopy série Siglent SDS2000 jsou vysoce výkonné osciloskopy používající pokročilou technologii SPO k dosažení maximální kvality měření, uživatelského nastavení, funkce triggerování, dékódování seriových sběrnic a funkce logického analyzátoru.

Osciloskop SDS2104 je shcopen měření až 110 000 průběhů za 1sec. Osciloskop poskytuje velký 8'' TFT LCD displej s rozlišením 800x480 bodů, který umožňuje současné zobrazení všech měřených signálů, informací o nastavení, frekvenčního spektra a ostatních funkcí dostupných na osciloskopu.

Podrobný popis

Siglent SDS2202

  (Digitální osciloskopy)

2 kanálový digitální osciloskop

Siglent SDS2202 je výkonný 2 kanálový osciloskop se vzorkováním s šířkou pásma 200MHz a rychlostí vzorkování až 2GS/sec. Osciloskop je schopen měření až 110 000 průběhů za 1sec a nabízí paměť pro vzorky o velikosti 28MS. Osciloskop nabízí velký TFT LCD displej s rozlišením 800x480 bodů. Díky sofistikovanému systému zobrazení umožňuje osciloskop současné zobrazení všech měřených signálů, informací o nastavení, frekvenčního spektra a ostatních funkcí dostupných na osciloskopu.

Podrobný popis

Owon SDS7102E

  (Digitální osciloskopy)

Dvoukanálový digitální osciloskop 100MHz

Osciloskop Owon SDS7102CML je dvoukanálový osciloskop s šířkou pásma 100MHz a rychlostí vzorkování až 1GS/sec. Osciloskop je vybaven barevným TFT displejem o velikosti 8'' s rozlišením 800x600 bodů. Velikost paměti pro vozrky je 1MS (volitelně až 10MS). Osciloskop poskytuje řadu automatizovaných měření jako jsou např. výpočet doby periody, frekvence, střídy, RMS, Vpp, Vavg, atd.

Pro frekvenční analýzu měřených signálů je k dispozici integrovaný systém FFT s možností volby okénkových funkcí (Hamming, Hanning, atd.).

Podrobný popis